Samsung cihaz modeli sorgulama

Samsung Model ve Seri Numarası Öğrenme

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Kullanmakta olduğunuz iPhone akıllı telefonun modelini öğrenebilmek için arka kısımda bulunan kasaya bakabilirsiniz. Root atarken doğru TWRP dosyası nın bulunması için telefonun modeline ve model numarasına uygun dosya indirmek gerekiyor ki root esnasında herhangi bir sorun yaşanmasın ve root sorunsuz olarak atılabilsin. LG telefon markasına ait bir seri numarası örneği vererek devam edelim. Neredeyse tüm telefonların içinde bulunduğu kutuların üzerinde telefon model numarası yazıyor. Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz. MrClutchh Hectopat 31 Ekim Bize E-Posta İle Ulaşın Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız.

Hemen aşağıdaki video aracılığı ile bu işlemi nasıl yapabileceğinize dair videomuzu izleyebilirsiniz. Samsung telefonunuzun modelini öğrenebilmeniz için firma oldukça kısa bir yol geliştirmiştir. Telefonunuzun marka ve modeli ekrana yansıyacaktır. Kullanmakta olduğunuz iPhone akıllı telefonun modelini öğrenebilmek için arka kısımda bulunan kasaya bakabilirsiniz.

Yardım için buradayız

Hemen aşağıda hangi model numarasının hangi iPhone cihazına ait olduğu paylaşılmıştır. Arka kısımda iPhone yazısının altında 1Model A yazar. Hemen alt kısımda karşılığı gelecektir. Kullanmakta olduğunuz akıllı cep telefonunuzun modelini nasıl öğrenebileceğiniz bu makalemiz aracılığıyla detaylı bir şekilde paylaşılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. GSM iletişim cep telefonu gibi hassaslık gerektiren sektörde tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti vererek sektöründe yerini almaktadır.

Telefonun yaşını öğrenme

Cep telefonu tamiri sektöründe, Şehir içi — Şehirler arası cep telefonu tamiri işlerini güvenli, garantili ve sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. LG bataryası kaç mAh sorusu son zamanlar sıkça aldığımız sorunlar arasında yer almaktadır.

Telefon üretim tarihi sorgulama nasıl yapılır? İmei ile garanti sorgulama. Akıllı telefonların üretim tarihlerini nasıl öğrenebileceğinizi bu haberimizde yayınlayacağız.

Android telefonun ve tabletlerin detaylı bilgilerini öğrenme. Telefon özelliklerini öğrenme.

Akıllı telefonların üretim tarihlerini öğrenebilmek için farklı bir kaç yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri aşağıdaki başlığımız altında yayınlayacağız.

Ana Bölümler

Kullanmış olduğunuz akıllı telefonların bir üretim tarihleri muhakkak bulunmaktadır. Telefon üreticileri akıllı telefonları satışa sunmadan bir kaç ay evvelinden üretilerek bu tarih telefonun üzerine firma tarafından yazılır.

Facebook müşteri hizmetleri

En Kolay Yol; Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim? IMEI numaranızı bu alana yazınız ve ardından sorgula tuşuna basınız. Hemen aşağıda hangi model numarasının hangi iPhone cihazına ait olduğu. Başlıklar: model çğrenme, model nasıl öğrenilir, samsung, samsung model öğrenme, samsung model sorgulama, samsung telefon modeli.

Her telefon modelinin üretim tarihi aynı olmayabilir. Aynı seri içerisinde farklı üretim tarihleri telefon modellerinin üzerinde yazabilir. Yani farklı üretim tarihlerini aynı model üzerinde görmeniz mümkündür.

Android: Telefonun Model Numarasını / Kodunu Bulma - Akıllı Telefon

Şimdi telefon üretim tarihleri ile i lg ili paylaşımlarımıza devam edelim. Üretim tarihleri modellere göre farklılık göstermektedir.

Cep Telefonu

Örnek bazı modeller üretim tarihini seri numarası ile birlikte yazarken bazıları ayrı bir bölüme yazabilmektedir. Genellikle bütün modellerde SN ile başlayan uzun numara telefonunuzun seri numarasıdır.

Bu numara telefon kutusunda olabildiği gibi telefonun arkasında da bulunmaktadır. Ayrıca telefonunuzun seri numarasına android cihaz kullanıyorsanız ayarlar-cihaz hakkında bölümünden de ulaşabilirsiniz. Peki seri numarasının üretim tarihi ile ne ilgisi vardır? Üretim tarihi seri numarasının içerisinde yer almaktadır.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web